במיקום מושלם, בלב הוד השרון, בונה קבוצת תדהר בשיתוף עם היזמים ירון שמש והולד נדל״ן את הפרויקט HOUSE OMER - מתחם עסקים חדשני ומתקדם, המבטיח לכם את התנאים האופטימליים להצלחה. כבר במעלית תוכלו לפגוש את אנשי העסקים המובילים בעיר ולהודות על שבחרתם בסביבת העבודה המתקדמת והמתגמלת ביותר. כל מה שחיכיתם לו, קורה ממש עכשיו ליד הבית.
אכלוס פברואר 2021

למתחם העסקים החדש של הוד השרון, הראשון מסוגו בעיר, גישה קלה ונוחה לצירי התנועה המרכזיים ולתחבורה הציבורית בעיר ומחוצה לה. כאן תמיד תוכלו להיות במרכזהעניינים וליהנות מסביבת עבודה מלאת עניין, טכנולוגיה וסטייל, קרוב לאנשים, לרחובות המוכרים, לחנויות, בתי הקפה והמסעדות שאתם הכי אוהבים. HOUSE OMER מתנשא לגובה 10 קומות משרדים מעל קומה מסחרית ומציע לכם משרדים מרווחים להשכרה בסטנדרט הגבוה ביותר, המותאמים לצרכים הנוכחיים והעתידיים של העסק שלכם. כאן תוכלו לעשות את מה שאתם הכי טובים
וליהנות מהפרמיה הגבוהה ביותר על השקעתכם.
אכלוס פברואר 2021

OMER HOUSE, הממוקם בדרך רמתיים 96 בהוד השרון, מבטיח שאתם והעובדים שלכם תמיד תגיעו לפגישה בקלות ובנוחות, ותחזרו בכיף הביתה בסוף כל יום עבודה. המתחם קרוב לצירי התנועה המרכזיים, לרכבת ולתחבורה הציבורית בתוך הוד השרון ומחוצה לה. רשת של כבישים ראשיים - כביש 4, כביש 5, כביש 40 וכביש 531 מקיפים את העיר ומקלים על התנועה בתוכה ועל החיבור לכביש 6, לנתיבי אילון ולתל אביב. לקוחותיכם לא יפסיקו לברך אתכם על הבחירה, ואתם תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את העסקה שתניב לכם את הפרמיה הגבוהה ביותר.

תחבורה
OMER HOUSE, הממוקם בדרך רמתיים 96 בהוד השרון, המתחם קרוב לצירי התנועה המרכזיים, לרכבת ולתחבורה הציבורית בתוך הוד השרון ומחוצה לה. רשת של כבישים ראשיים - כביש 4, כביש 5, כביש 40 וכביש 531 מקיפים את העיר ומקלים על התנועה בתוכה ועל החיבור לכביש 6, לנתיבי אילון ולתל אביב.
רכבת הוד השרון נמצאת במרחק של שני קילומטר מן המתחם, ניתן לקחת אוטובוס מהתחנה. משך נסיעה של כ 9 דקות, בקווים 42,11 ו 565.
במרחק דקת הליכה נמצאת תחנת הוד השרון מרכז/ דרך רמתיים. בתחנה עוברים הקווים 561 מפתח תקווה, 11 מהוד השרון, 921 מתל אביב, 947 מירושלים ועוד.

מה יש בעומר האוס

  • wifi
  • קרוב לרכבת
  • קרוב לתחנות אוטובוס
  • משרד פרטי

מחירון

סוגי החדרים וטווח מחירים

מפה

דרך רמתיים 96, הוד השרון, ישראל

מסעדות באזור

0.2 קמ'
מסעדה קרובה
מאווי בר קפה- maui bar cafe
ביסטרו
0.3 קמ'
מסעדה קרובה
אגאדיר
מסעדת המבורגרים
0.2 קמ'
מסעדה קרובה
השניצל של כושי
שניצליה (כשר)

0 חוות דעת על עומר האוס

כללי
0
שרות
0
מחיר
0
ניקיון
0
מיקום
0
חוות דעת טעונות שיפור מתוך 0 חוות דעת