חללי עבודה מומלצים בהרצליה

הרצליה הפכה לעיר המפותחת ביותר בכל הקשור לבנייני משרדים מודרניים, חברות גלובליות, חללי משרדים משותפים עכשווים, ודרכי תחבורה רבות. במרחק נגיעה מתל אביב, עשרות מסעדות מעולות וקרבה לרבות מקרנות ההון סיכון הישראל, אלו הם חללי עבודה המומלצים בבירת ההייטק והטכנולוגיה של ישראל לכל חללי העבודה בהרצליה >>

מיקסר הרצליהSpaces Herzeliya - ספייסס הרצליה

ריג'ס הרצליה פיתוח A

ריג'ס היא בין החברות המובילות בעולם להשכרת משרדים מאובזרים בהתאמה אישית במיקומים אטרקטיביים. מתחם ריג'ס הרצליה פיתוח A ממוקם במגדלי אקרשטיין ממוקם בקומה ה-8 וה-9 של מגדל A בקומפלקס. המתחם מציע לשוכריו משרדים פרטיים, חדרי ישיבות, אופן-ספייס, מטבחון מאובזר וסביבת עבודה נוחה ופורה. לרשת יש שני מתחמי עבודה באזור התעשיה של הרצליה פיתוח.

כתובת: רחוב המנופים 9, הרצליה

ווי וורק הרצליה אריה שנקר

מתחם WeWork הרצליה בעל עיצוב חדשני ומודרני, מצויד באמצעים טכנולוגיים חדשים, וניכרת בו השקעה על כל פרט. בווי וורק הרצליה תמצאו משרדים פרטיים, חדרי ישיבות ושיחות ועידה, שטחים ציבוריים רבים ומגוונים, יציאה לחצר עם שולחנות פיקניק, שירותי הדפסה, מטבחים מאובזרים, מקלחות, תאי טלפון פרטיים, האפי אוורים שבועיים, אזורי קבלת אורחים וסביבת עבודה נוחה ומפנקת.

כתובת: אריה שנקר 1, הרצליה

מיקסר הרצליה

מתחם MIXER הרצליה ממוקם צמוד לתחנת רכבת הרצליה ומציע משרדים פרטיים מעוצבים לחברות מכל הגדלים - החל מעובד יחיד ועד ל-300 עובדים. שוכרי המתחם נהנים ממעטפת שירותים מקיפה, שטחים ציבוריים, מטבחים, סלונים, חדרי ישיבות, חדר כושר, מרפסת גג שמשקיפה לים, והכל בסמוך למגוון בתי קפה, מסעדות, סמיכות לנתיבה תחבורה ותחנת רכבת וקרבה לאיזור ההיי טק של הרצליה פיתוח.

כתובת: אריק איינשטיין 3, הרצליה

ספייסס הרצליה

SPACESהיא חברה הולנדית שנרכשה ע"י Regus והחליטה להתרחב גם לישראל. מתחם ספייסס הרצליה הוא הראשון שנפתח בישראל וחונך מרחב עבודה הפועל במתכונת מועדון עסקים מעצים ויוקרתי בלוקיישן האסטרטגי של בניין אפל באזור התעשיה של הרצליה פיתוח. המקום מעניק לחברי הקהילה את כל הכלים לממש את הפוטנציאל הגלוי בהם תוך כדי צמיחה אישית ומקצועית.

כתובת: מדינת היהודים 62, הרצליה

לכל חללי העבודה בהרצליה

כתבות נוספות

חללי עבודה בתל אביב

בשנים האחרונות קצב פתיחת חללי עבודה משותפים ברחבי הארץ הוא בלתי פוסק, עם 268 מתחמים ברחבי הארץ. נכון להיום, ישנם מעל 80 חללי עבודה משותפים רק בלב מרכז העסקים של ארץ ישראל – תל אביב. בזמן שכל בנין משרדים חדש כולל לפחות חלל עבודה משותף אחד, איך יודעים באיזה לבחור? לקראת תחילת שנת 2020, החלטנו לאחד עבורכם את חללי העבודה המומלצים ביותר בתל אביב לשנת 2019.

לקריאת הכתבה >>