חללי עבודה באילת

כאן תמצאו את כל 11 חללי העבודה באילת

חלל עבודה אילת האב באילת חינם

חלל העבודה אילת האב

הבלן 3, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

מתחם EilatHub דוגל בגישה שהצלחות גדולות לוקחות זמן ודורשות סבלנות, השקעה, התמדה וטיפוח. עם האנשים הנכונים, הסבלנות הנכונה, ההשקעה, ההכוונה והרבה אמונה, ניתן לבנות חברות מדהימות! המתחם הוא חינמי וממוקם באילת.

חלל עבודה מלון הרודס בוטיק אילת באילת

חלל העבודה מלון הרודס בוטיק אילת

דרך הים 7, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

מלון הרודס בוטיק אילת הוא המקום האידיאלי לערוך את האירוע/כנס הבא שלכם. במלון שלושה אולמות, אולם הפביליון, אולם המלכים ואולם המלכות. את האולמות ניתן לחלק לאולמות קטנים יותר על מנת לערוך אירועים מצומצמים.

חלל עבודה מלון הרודס פאלאס אילת באילת

חלל העבודה מלון הרודס פאלאס אילת

דרך הים 6, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

מלון הרודס פאלאס אילת, הממוקם על שפת הים, מציע אולם אירועים המתאים לאירועים ולסימנרים עסקיים. באולם ניתן לערוך אירועים ל-200 איש בתיאטרון או 120 סביב שולחנות עגולים. ניתן לפצל את האולם על מנת לארח אירועים אינטימיים יותר.

חלל עבודה מלון יו קורל ביץ' קלאב אילת באילת

חלל העבודה מלון יו קורל ביץ' קלאב אילת

חוף אלמוג, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון יו קורל ביץ' יש חוף פרטי ותיאטרון בהם ניתן לערוך מגוון רחב של אירועים. התיאטרון מובנה עם 250 מקומות ישיבה וחוף הים הפרטי של המלון יכול להכיל עד 3,500 איש בעמידה וכ-1,300 איש בישיבה. המלון ממוקם בסמוך לחוף אלמוג - כ-3 דקות נסיעה מהעיר.

חלל עבודה מלון יו סוויטס אילת באילת

חלל העבודה מלון יו סוויטס אילת

החוף הצפוני, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון יו סוויט אילת ניתן לערוך מגוון אירועים בחללים שונים - מספר אולמות השוכנים בקומה הראשונה של המלון, "דאנס בר" הנמצא בלובי המלון, חדר האוכל של המלון המתאים לאירועים של עד 400 איש ודק הבריכה הצופה לים האדום. מלון יו סוויטס אילת ממוקם על חוף הים והטיילת, בסמוך לקניון מול הים.

חלל עבודה מלון לאונרדו פלאזה אילת באילת

חלל העבודה מלון לאונרדו פלאזה אילת

Tarshish 8 , אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון לאונרדו פלאזה אילת ניתן לערוך מגוון רחב של אירועים בחללים שונים: אירועים פרטיים, אירועים עסקיים, הרצאות, ימי עיון, אירועים מצומצים ואירועים גדולים. המלון מציע שני אולמות גדולים (ניתן לפצל את האולמות לאולמות קטנים יותר) הממוקמים בקומת הכניסה ואת רחבת הספא העליון. במלון ממוקם בסמוך לטיילת ולחוף הים.

חלל עבודה מלון לאונרדו קלאב אילת באילת

חלל העבודה מלון לאונרדו קלאב אילת

רחוב קאמפן, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון לאונרדו קלאב אילת ניתן לערוך אירועים באולם הכנסים, "אולם לאונרדו", הממוקם בקומה הראשונה של המלון ולקיים ישיבות בחדר הישיבות הממוקם בקומה השלישית של המלון. המלון שוכן במרחק הליכה קצר בלבד ממוקדי התיירות של אילת ומחוף הים.

חלל עבודה מלון יו מג'יק פאלאס אילת באילת

חלל העבודה מלון יו מג'יק פאלאס אילת

רחוב קאמן, אילת, ישראל
(2 חוות דעת)

מלון יו מג'יק פאלאס אילת מציע מספר אולמות המתאימים לעריכת כנסים, אירועים, הרצאות, ימי עין ועוד. אולם ברקת מתאים לאירועים פרטיים וכנסים עסקיים עד 350 איש, אולם ספיר המתאים לאירועים מצומצים ובעיקר להרצאות וכנסים עד 70 איש, ואולם חושן המתאים לאירועים של עד 700 איש. אולם חושן ניתן לפיצול על מנת לערוך אירועים מצומצים יותר.

חלל עבודה מלון יו סאנרייז קלאב אילת  באילת

חלל העבודה מלון יו סאנרייז קלאב אילת

קיבוץ אילות, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

מלון יו סאנרייז קלאב אילת מציע מספר אולמות ואזורים בבית המלון המתאימים לקיום אירועים עסקיים, פרטיים, ימי עיון, ימי גיבוש, תערוכות השקות וכו'. המלון בקיבוץ אילות באזור ירוק מוקף במדבר. מקום האירוח נהנה ממיקום שליו, במרחק 3 ק"מ בלבד מאילת ומחוף הים. האתר כולל גם בריכה מקורה.

חלל עבודה מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת  באילת

חלל העבודה מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת

קאמן 2 , אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת ניתן לערוך אירועים, הרצאות וכנסים באולם דקל המתאים לאירועים של עד 180 משתתפים בסידור תיאטרון, או 120 איש סביב שולחנות עגולים. המלון ממוקם בחופו הצפוני של מפרץ אילת.

חלל עבודה מלון לאונרדו פריוילג' אילת באילת

חלל העבודה מלון לאונרדו פריוילג' אילת

רחוב קאמן, אילת, ישראל
(1 חוות דעת)

במלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת ניתן לערוך אירועים באולם הכנסים המתאים לישיבות עבור 20 איש, 50 איש בסידור תיאטרון ו-70 איש סביב שולחנות. במלון ממוקם במרחק דקות הליכה ספורות מחוף הים והטיילת של אילת.