נמצאו 3 חללי עבודה באור יהודה

חלל העבודה @ וורק

ההגנה 17, אור יהודה, ישראל
(1 חוות דעת)

work@ הינו מתחם משרדים אישיים עם חוזה חודשי ומחיר אחיד שכולל הכל - וללא כל התחייבות. מגוון משרדים מפוארים ומרווחים שיענו לצורך של יחיד או צוות, חדר ישיבות מפואר ומסוגנן, מטבח מאובזר, עמדת קבלה מאוישת ואזורי המתנה. כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד ולהתרכז במה שחשוב באמת - לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

החל מ₪750 לחודש

חלל העבודה היצירה 5

היצירה 5, אור יהודה, ישראל

חלל העבודה המשותף "היצירה 5" המעוצב והביתי כולל 20 עמדות עבודה, חדר ישיבות, פינת אירוח ומטבח מאובזר. הריהוט, שטחי האחסון, נקודות החשמל והכסאות הנוחים מאפשרים לשוכרי המקום לעבוד בנוחיות ובמקצועיות. המתחם ממוקם באיזור התעשיה המזרחי של אור יהודה, מוקף בעסקים רבים, בתי מלאכה, חנויות ושלל מסעדות ובתי קפה.

חלל העבודה ריג'ס אור יהודה

שדרות אריאל שרון 3, אור יהודה, ישראל

המרכז ממוקם בקרבת שדה התעופה, במרחק של 30 דקות נסיעה מתל-אביב. איזור המתחם נמצא בפיתוח ויש בו גישה קלה אל כבישים ראשיים. הוא משרת עובדים ומקצוענים המתגוררים בערים הקרובות. המרכז מציע: - חנייה נוחה בשבילך ובשביל הלקוחות שלך. - גישה 24 שעות ביממה. אתה בוחר איך לעבוד. - גישה אל הטרקלין העסקי. צריך רק להגיע, והכול מוכן לתחילת העבודה. - שיחות ועידה בווידאו. כך כולם יכולים להשתתף בפגישות. - חדרי פגישות פרטיים. במיוחד לעסקים.

© 2017 CoWorks - חללי עבודה. All Rights Reserved.